购买 BZX584B6V2 | BZX584B6V2数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX584B6V2
BZX584B6V2
BZX584B6V2
仅供参考
零件编号 BZX584B6V2
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOD-523F, 150MW, 2%, SMALL SIGNA
送货服务
BZX584B6V2参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)6.2 V
公差±2%
力量 - 最大150 mW
阻抗(最大值)(Zzt)10 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr3 µA @ 4 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-79, SOD-523
供应商设备包SOD-523F
BZX584B6V2 Packaging
Insepction
BZX584B6V2 FAQ
  • 1. How to order BZX584B6V2 on Heisener?
  • 3. Are the BZX584B6V2 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX584B6V2?
BZX584B6V2 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。