购买 BZX584B43 | BZX584B43数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX584B43
BZX584B43
BZX584B43
仅供参考
零件编号 BZX584B43
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOD-523F, 150MW, 2%, SMALL SIGNA
送货服务
BZX584B43参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)43 V
公差±2%
力量 - 最大150 mW
阻抗(最大值)(Zzt)130 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 29.4 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-79, SOD-523
供应商设备包SOD-523F
BZX584B43 Packaging
Insepction
BZX584B43 FAQ
  • 1. How to order BZX584B43 on Heisener?
  • 3. Are the BZX584B43 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX584B43?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZX584B43.
BZX584B43 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。