购买 BZX584B16 | BZX584B16数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX584B16
BZX584B16
BZX584B16
仅供参考
零件编号 BZX584B16
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOD-523F, 150MW, 2%, SMALL SIGNA
送货服务
BZX584B16参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)16 V
公差±2%
力量 - 最大150 mW
阻抗(最大值)(Zzt)40 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 11.2 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-79, SOD-523
供应商设备包SOD-523F
BZX584B16 Packaging
Insepction
BZX584B16 FAQ
  • 1. How to order BZX584B16 on Heisener?
  • 3. Are the BZX584B16 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX584B16?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZX584B16.
BZX584B16 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。