购买 BZX584B13 | BZX584B13数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX584B13
BZX584B13
BZX584B13
仅供参考
零件编号 BZX584B13
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOD-523F, 150MW, 2%, SMALL SIGNA
送货服务
BZX584B13参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)13 V
公差±2%
力量 - 最大150 mW
阻抗(最大值)(Zzt)30 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 8 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-79, SOD-523
供应商设备包SOD-523F
BZX584B13 Packaging
Insepction
BZX584B13 FAQ
  • 1. How to order BZX584B13 on Heisener?
  • 3. Are the BZX584B13 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX584B13?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZX584B13.
BZX584B13 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。