购买 BZX55B2V7 | BZX55B2V7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX55B2V7
BZX55B2V7
BZX55B2V7
仅供参考
零件编号 BZX55B2V7
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DO-35, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z
送货服务
BZX55B2V7参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)2.7 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)85 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 100 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包DO-35
BZX55B2V7 Packaging
Insepction
BZX55B2V7 FAQ
  • 1. How to order BZX55B2V7 on Heisener?
  • 3. Are the BZX55B2V7 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX55B2V7?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZX55B2V7.
BZX55B2V7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。