购买 BZX55B12 | BZX55B12数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX55B12
BZX55B12
BZX55B12
仅供参考
零件编号 BZX55B12
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DO-35, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z
送货服务
BZX55B12参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)12 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)20 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 9.1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 100 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包DO-35
BZX55B12 Packaging
Insepction
BZX55B12 FAQ
  • 1. How to order BZX55B12 on Heisener?
  • 3. Are the BZX55B12 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX55B12?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZX55B12.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as BZX55B12 pin diagram, BZX55B12 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
BZX55B12 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。