购买 BZX38450-C6V2F | BZX38450-C6V2F数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX38450-C6V2F
BZX38450-C6V2F
BZX38450-C6V2F
仅供参考
零件编号 BZX38450-C6V2F
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX38450-C6V2/SOD323/SOD2
送货服务
BZX38450-C6V2F参数
ECAD
系列BZX38450
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)6.2 V
公差±5%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)10 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 5 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
供应商设备包SOD-323
BZX38450-C6V2F Packaging
Insepction
BZX38450-C6V2F FAQ
  • 1. How to order BZX38450-C6V2F on Heisener?
  • 3. Are the BZX38450-C6V2F price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX38450-C6V2F?
BZX38450-C6V2F 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。