购买 BZX38450-C5V1-QF | BZX38450-C5V1-QF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX38450-C5V1-QF
BZX38450-C5V1-QF
BZX38450-C5V1-QF
仅供参考
零件编号 BZX38450-C5V1-QF
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX38450-C5V1-Q/SOD323/SOD2
送货服务
BZX38450-C5V1-QF参数
ECAD
系列BZX38450-Q
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)5.1 V
公差±5%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)60 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 3 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TA)
供应商设备包SOD-323
BZX38450-C5V1-QF Packaging
Insepction
BZX38450-C5V1-QF FAQ
  • 1. How to order BZX38450-C5V1-QF on Heisener?
  • 3. Are the BZX38450-C5V1-QF price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX38450-C5V1-QF?
BZX38450-C5V1-QF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。