购买 BZX38450-C2V7-QX | BZX38450-C2V7-QX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX38450-C2V7-QX
BZX38450-C2V7-QX
BZX38450-C2V7-QX
仅供参考
零件编号 BZX38450-C2V7-QX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX38450-C2V7-Q/SOD323/SOD2
送货服务
BZX38450-C2V7-QX参数
ECAD
系列BZX38450-Q
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)2.7 V
公差±5%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)100 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TA)
供应商设备包SOD-323
BZX38450-C2V7-QX Packaging
Insepction
BZX38450-C2V7-QX FAQ
  • 1. How to order BZX38450-C2V7-QX on Heisener?
  • 3. Are the BZX38450-C2V7-QX price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX38450-C2V7-QX?
BZX38450-C2V7-QX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。