购买 BZX384-A8V2X | BZX384-A8V2X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZX384-A8V2X
BZX384-A8V2X
BZX384-A8V2X
仅供参考
零件编号 BZX384-A8V2X
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZX384-A8V2/SOD323/SOD2
送货服务
BZX384-A8V2X参数
ECAD
系列BZX384-A
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)8.2 V
公差±1%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)10 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr700 nA @ 5 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 100 mA
工作温度150°C (TJ)
供应商设备包SOD-323
BZX384-A8V2X Packaging
Insepction
BZX384-A8V2X FAQ
  • 1. How to order BZX384-A8V2X on Heisener?
  • 3. Are the BZX384-A8V2X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZX384-A8V2X?
BZX384-A8V2X 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。