购买 BZV55C3V3 | BZV55C3V3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZV55C3V3
BZV55C3V3
BZV55C3V3
仅供参考
零件编号 BZV55C3V3
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 MMELF, 500MW, 5%, SMALL SIGNAL Z
送货服务
BZV55C3V3参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)3.3 V
公差±5%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)85 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr2 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包Mini MELF
BZV55C3V3 Packaging
Insepction
BZV55C3V3 FAQ
  • 1. How to order BZV55C3V3 on Heisener?
  • 3. Are the BZV55C3V3 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZV55C3V3?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZV55C3V3.
BZV55C3V3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。