购买 BZV55B4V7 | BZV55B4V7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZV55B4V7
BZV55B4V7
BZV55B4V7
仅供参考
零件编号 BZV55B4V7
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 MMELF, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z
送货服务
BZV55B4V7参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)4.7 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)60 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr500 nA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 100 mA
工作温度-65°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
供应商设备包Mini MELF
BZV55B4V7 Packaging
Insepction
BZV55B4V7 FAQ
  • 1. How to order BZV55B4V7 on Heisener?
  • 3. Are the BZV55B4V7 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZV55B4V7?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZV55B4V7.
BZV55B4V7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。