购买 BZV55B16 | BZV55B16数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZV55B16
BZV55B16
BZV55B16
仅供参考
零件编号 BZV55B16
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 MMELF, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z
送货服务
BZV55B16参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)16 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)40 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 12 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 100 mA
工作温度-65°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包Mini MELF
BZV55B16 Packaging
Insepction
BZV55B16 FAQ
  • 1. How to order BZV55B16 on Heisener?
  • 3. Are the BZV55B16 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZV55B16?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZV55B16.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as BZV55B16 pin diagram, BZV55B16 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
BZV55B16 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。