购买 BZV55B15 | BZV55B15数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZV55B15
BZV55B15
BZV55B15
仅供参考
零件编号 BZV55B15
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 MMELF, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z
送货服务
BZV55B15参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)15 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)30 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 11 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 100 mA
工作温度-65°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
供应商设备包Mini MELF
BZV55B15 Packaging
Insepction
BZV55B15 FAQ
  • 1. How to order BZV55B15 on Heisener?
  • 3. Are the BZV55B15 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZV55B15?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZV55B15.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as BZV55B15 pin diagram, BZV55B15 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
BZV55B15 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。