购买 BZV55-B15 | BZV55-B15数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZV55-B15
BZV55-B15
BZV55-B15
仅供参考
零件编号 BZV55-B15
制造商 Good-Ark Semiconductor
描述 DIODE, ZENER, 0.50W, 15.0V, 2%,
送货服务
BZV55-B15参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)15 V
公差±2%
力量 - 最大400 mW
阻抗(最大值)(Zzt)30 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 nA @ 10 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
供应商设备包SOD-80 MiniMELF
BZV55-B15 Packaging
Insepction
BZV55-B15 FAQ
  • 1. How to order BZV55-B15 on Heisener?
  • 3. Are the BZV55-B15 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZV55-B15?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZV55-B15.
BZV55-B15 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。