购买 BZT55C8V2 | BZT55C8V2数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT55C8V2
BZT55C8V2
BZT55C8V2
仅供参考
零件编号 BZT55C8V2
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 QMMELF, 500MW, 5%, SMALL SIGNAL
送货服务
BZT55C8V2参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)8.2 V
公差±5%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)7 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 6.2 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包QMMELF
BZT55C8V2 Packaging
Insepction
BZT55C8V2 FAQ
  • 1. How to order BZT55C8V2 on Heisener?
  • 3. Are the BZT55C8V2 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT55C8V2?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZT55C8V2.
BZT55C8V2 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。