购买 BZT55C4V3 | BZT55C4V3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT55C4V3
BZT55C4V3
BZT55C4V3
仅供参考
零件编号 BZT55C4V3
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 QMMELF, 500MW, 5%, SMALL SIGNAL
送货服务
BZT55C4V3参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)4.3 V
公差±5%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)75 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-80 Variant
供应商设备包QMMELF
BZT55C4V3 Packaging
Insepction
BZT55C4V3 FAQ
  • 1. How to order BZT55C4V3 on Heisener?
  • 3. Are the BZT55C4V3 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT55C4V3?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZT55C4V3.
BZT55C4V3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。