购买 BZT55B27 | BZT55B27数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT55B27
BZT55B27
BZT55B27
仅供参考
零件编号 BZT55B27
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 MMELF, 500MW, 2%, SMALL SIGNAL Z
送货服务
BZT55B27参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)27 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)80 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 20 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包QMMELF
BZT55B27 Packaging
Insepction
BZT55B27 FAQ
  • 1. How to order BZT55B27 on Heisener?
  • 3. Are the BZT55B27 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT55B27?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZT55B27.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as BZT55B27 pin diagram, BZT55B27 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
BZT55B27 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。