购买 BZT52H-C10-QX | BZT52H-C10-QX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52H-C10-QX
BZT52H-C10-QX
BZT52H-C10-QX
仅供参考
零件编号 BZT52H-C10-QX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZT52H-C10-Q/SOD123F/SOD2
送货服务
BZT52H-C10-QX参数
制造商Nexperia USA Inc.
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)10 V
公差±6%
力量 - 最大375 mW
阻抗(最大值)(Zzt)10 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr200 nA @ 7 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
供应商设备包SOD-123F
BZT52H-C10-QX Packaging
Insepction
BZT52H-C10-QX FAQ
  • 1. How to order BZT52H-C10-QX on Heisener?
  • 3. Are the BZT52H-C10-QX price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52H-C10-QX?
BZT52H-C10-QX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。