购买 BZT52C75W | BZT52C75W数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52C75W
BZT52C75W
BZT52C75W
仅供参考
零件编号 BZT52C75W
制造商 Yageo
描述 ZENER SOD-123 75V 500MW
送货服务
BZT52C75W参数
制造商Yageo
ECAD
系列BZT52CXXW
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)75 V
公差±6%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)300 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr200 nA @ 57 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123F
供应商设备包SOD-123
BZT52C75W Packaging
Insepction
BZT52C75W FAQ
  • 1. How to order BZT52C75W on Heisener?
  • 3. Are the BZT52C75W price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52C75W?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZT52C75W.
BZT52C75W 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。