购买 BZT52C5V6-HE3_A-08 | BZT52C5V6-HE3_A-08数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52C5V6-HE3_A-08
BZT52C5V6-HE3_A-08
BZT52C5V6-HE3_A-08
仅供参考
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 DIODE ZENER 5.6V 410MW SOD123
送货服务
BZT52C5V6-HE3_A-08参数
ECAD
系列BZT52
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)5.6 V
公差±5%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)40 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123
供应商设备包SOD-123
BZT52C5V6-HE3_A-08 Packaging
Insepction
BZT52C5V6-HE3_A-08 FAQ
  • 1. How to order BZT52C5V6-HE3_A-08 on Heisener?
  • 3. Are the BZT52C5V6-HE3_A-08 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52C5V6-HE3_A-08?
BZT52C5V6-HE3_A-08 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。