购买 BZT52C56 | BZT52C56数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52C56
BZT52C56
BZT52C56
仅供参考
零件编号 BZT52C56
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOD-123F, 500MW, 5%, SMALL SIGNA
送货服务
BZT52C56参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)56 V
公差±5%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)200 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr45 nA @ 39.2 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123F
供应商设备包SOD-123F
BZT52C56 Packaging
Insepction
BZT52C56 FAQ
  • 1. How to order BZT52C56 on Heisener?
  • 3. Are the BZT52C56 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52C56?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZT52C56.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as BZT52C56 pin diagram, BZT52C56 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
BZT52C56 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。