购买 BZT52C51S | BZT52C51S数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52C51S
BZT52C51S
BZT52C51S
仅供参考
零件编号 BZT52C51S
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOD-323F, 200MW, 5%, SMALL SIGNA
送货服务
BZT52C51S参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)51 V
公差±5%
力量 - 最大200 mW
阻抗(最大值)(Zzt)180 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr45 nA @ 35.7 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-90, SOD-323F
供应商设备包SOD-323F
BZT52C51S Packaging
Insepction
BZT52C51S FAQ
  • 1. How to order BZT52C51S on Heisener?
  • 3. Are the BZT52C51S price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52C51S?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZT52C51S.
BZT52C51S 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。