购买 BZT52C4V7K | BZT52C4V7K数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52C4V7K
BZT52C4V7K
BZT52C4V7K
仅供参考
零件编号 BZT52C4V7K
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOD-523F, 200MW, 5%, SMALL SIGNA
送货服务
BZT52C4V7K参数
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)4.7 V
公差±5%
力量 - 最大200 mW
阻抗(最大值)(Zzt)80 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr2 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-79, SOD-523
供应商设备包SOD-523F
BZT52C4V7K Packaging
Insepction
BZT52C4V7K FAQ
  • 1. How to order BZT52C4V7K on Heisener?
  • 3. Are the BZT52C4V7K price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52C4V7K?
BZT52C4V7K 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。