购买 BZT52C2V4LP-TP | BZT52C2V4LP-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52C2V4LP-TP
BZT52C2V4LP-TP
BZT52C2V4LP-TP
仅供参考
零件编号 BZT52C2V4LP-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 DIODE ZENER 2.4V 100MW SOD882
送货服务
BZT52C2V4LP-TP参数
制造商Micro Commercial Co
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)2.4 V
公差±8.33%
力量 - 最大100 mW
阻抗(最大值)(Zzt)100 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-882
供应商设备包SOD-882
BZT52C2V4LP-TP Packaging
Insepction
BZT52C2V4LP-TP FAQ
  • 1. How to order BZT52C2V4LP-TP on Heisener?
  • 3. Are the BZT52C2V4LP-TP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52C2V4LP-TP?
BZT52C2V4LP-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。