购买 BZT52B62-G | BZT52B62-G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52B62-G
BZT52B62-G
BZT52B62-G
仅供参考
零件编号 BZT52B62-G
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOD-123, 410MW, 2%, SMALL SIGNAL
送货服务
BZT52B62-G参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)62 V
公差±2%
力量 - 最大410 mW
阻抗(最大值)(Zzt)215 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr45 nA @ 43.4 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123F
供应商设备包SOD-123F
BZT52B62-G Packaging
Insepction
BZT52B62-G FAQ
  • 1. How to order BZT52B62-G on Heisener?
  • 3. Are the BZT52B62-G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52B62-G?
BZT52B62-G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。