购买 BZT52B4V3-HE3_A-08 | BZT52B4V3-HE3_A-08数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52B4V3-HE3_A-08
BZT52B4V3-HE3_A-08
BZT52B4V3-HE3_A-08
仅供参考
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 DIODE ZENER 4.3V 410MW SOD123
送货服务
BZT52B4V3-HE3_A-08参数
ECAD
系列BZT52
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)4.3 V
公差±2%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)90 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123
供应商设备包SOD-123
BZT52B4V3-HE3_A-08 Packaging
Insepction
BZT52B4V3-HE3_A-08 FAQ
  • 1. How to order BZT52B4V3-HE3_A-08 on Heisener?
  • 3. Are the BZT52B4V3-HE3_A-08 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52B4V3-HE3_A-08?
BZT52B4V3-HE3_A-08 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。