购买 BZT52B3V9BS-TP | BZT52B3V9BS-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52B3V9BS-TP
BZT52B3V9BS-TP
BZT52B3V9BS-TP
仅供参考
零件编号 BZT52B3V9BS-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 Interface
送货服务
BZT52B3V9BS-TP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)3.9 V
公差±2%
力量 - 最大400 mW
阻抗(最大值)(Zzt)84 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr2.7 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-76, SOD-323
供应商设备包SOD-323
BZT52B3V9BS-TP Packaging
Insepction
BZT52B3V9BS-TP FAQ
  • 1. How to order BZT52B3V9BS-TP on Heisener?
  • 3. Are the BZT52B3V9BS-TP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52B3V9BS-TP?
BZT52B3V9BS-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。