购买 BZT52B2V4 | BZT52B2V4数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52B2V4
BZT52B2V4
BZT52B2V4
仅供参考
零件编号 BZT52B2V4
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOD-123F, 500MW, 2%, SMALL SIGNA
送货服务
BZT52B2V4参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)2.4 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)100 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr45 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123F
供应商设备包SOD-123F
BZT52B2V4 Packaging
Insepction
BZT52B2V4 FAQ
  • 1. How to order BZT52B2V4 on Heisener?
  • 3. Are the BZT52B2V4 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52B2V4?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZT52B2V4.
BZT52B2V4 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。