购买 BZT52B16 | BZT52B16数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52B16
BZT52B16
BZT52B16
仅供参考
零件编号 BZT52B16
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOD-123F, 500MW, 2%, SMALL SIGNA
送货服务
BZT52B16参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)16 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)40 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 11.2 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123F
供应商设备包SOD-123F
BZT52B16 Packaging
Insepction
BZT52B16 FAQ
  • 1. How to order BZT52B16 on Heisener?
  • 3. Are the BZT52B16 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52B16?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZT52B16.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as BZT52B16 pin diagram, BZT52B16 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
BZT52B16 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。