购买 BZT52B10 | BZT52B10数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52B10
BZT52B10
BZT52B10
仅供参考
零件编号 BZT52B10
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOD-123F, 500MW, 2%, SMALL SIGNA
送货服务
BZT52B10参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)10 V
公差±2%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)20 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr180 nA @ 7 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123F
供应商设备包SOD-123F
BZT52B10 Packaging
Insepction
BZT52B10 FAQ
  • 1. How to order BZT52B10 on Heisener?
  • 3. Are the BZT52B10 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52B10?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZT52B10.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as BZT52B10 pin diagram, BZT52B10 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
BZT52B10 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。