购买 BZT52-C4V3-QX | BZT52-C4V3-QX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52-C4V3-QX
BZT52-C4V3-QX
BZT52-C4V3-QX
仅供参考
零件编号 BZT52-C4V3-QX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZT52-C4V3-Q/SOD123/SOD2
送货服务
BZT52-C4V3-QX参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列BZT52
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)4.3 V
公差±6.98%
力量 - 最大350 mW
阻抗(最大值)(Zzt)95 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr3 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123
供应商设备包SOD-123
BZT52-C4V3-QX Packaging
Insepction
BZT52-C4V3-QX FAQ
  • 1. How to order BZT52-C4V3-QX on Heisener?
  • 3. Are the BZT52-C4V3-QX price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52-C4V3-QX?
BZT52-C4V3-QX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
BZT52-C4V3-QX
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
BZT52-C4V3-QX QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
W3008C
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL 2.4GHZ