购买 BZT52-C15-QX | BZT52-C15-QX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52-C15-QX
BZT52-C15-QX
BZT52-C15-QX
仅供参考
零件编号 BZT52-C15-QX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZT52-C15-Q/SOD123/SOD2
送货服务
BZT52-C15-QX参数
制造商Nexperia USA Inc.
ECAD
系列BZT52
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)15 V
公差±6%
力量 - 最大350 mW
阻抗(最大值)(Zzt)15 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 nA @ 10.5 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123
供应商设备包SOD-123
BZT52-C15-QX Packaging
Insepction
BZT52-C15-QX FAQ
  • 1. How to order BZT52-C15-QX on Heisener?
  • 3. Are the BZT52-C15-QX price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52-C15-QX?
BZT52-C15-QX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。