购买 BZT52-C12-QJ | BZT52-C12-QJ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52-C12-QJ
BZT52-C12-QJ
BZT52-C12-QJ
仅供参考
零件编号 BZT52-C12-QJ
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 BZT52-C12-Q/SOD123/TO-236AB
送货服务
BZT52-C12-QJ参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列BZT52-Q
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)12 V
公差±5.42%
力量 - 最大350 mW
阻抗(最大值)(Zzt)10 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 8 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123
供应商设备包SOD-123
BZT52-C12-QJ Packaging
Insepction
BZT52-C12-QJ FAQ
  • 1. How to order BZT52-C12-QJ on Heisener?
  • 3. Are the BZT52-C12-QJ price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52-C12-QJ?
BZT52-C12-QJ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。