购买 BZT52-B7V5X | BZT52-B7V5X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52-B7V5X
BZT52-B7V5X
BZT52-B7V5X
仅供参考
零件编号 BZT52-B7V5X
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 DIODE ZENER 7.5V 590MW SOD123
送货服务
BZT52-B7V5X参数
制造商Nexperia USA Inc.
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)7.5 V
公差±2%
力量 - 最大590 mW
阻抗(最大值)(Zzt)10 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 5 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123
供应商设备包SOD-123
BZT52-B7V5X Packaging
Insepction
BZT52-B7V5X FAQ
  • 1. How to order BZT52-B7V5X on Heisener?
  • 3. Are the BZT52-B7V5X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52-B7V5X?
BZT52-B7V5X 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。