购买 BZT52-B75J | BZT52-B75J数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52-B75J
BZT52-B75J
BZT52-B75J
仅供参考
零件编号 BZT52-B75J
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 DIODE ZENER 75V 590MW SOD123
送货服务
BZT52-B75J参数
制造商Nexperia USA Inc.
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)75 V
公差±2%
力量 - 最大590 mW
阻抗(最大值)(Zzt)175 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 nA @ 52.5 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123
供应商设备包SOD-123
BZT52-B75J Packaging
Insepction
BZT52-B75J FAQ
  • 1. How to order BZT52-B75J on Heisener?
  • 3. Are the BZT52-B75J price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52-B75J?
BZT52-B75J 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
BZT52-B75J
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
BZT52-B75J QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
W3008C
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL 2.4GHZ