购买 BZT52-B24-AU_R1_000A1 | BZT52-B24-AU_R1_000A1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52-B24-AU_R1_000A1
BZT52-B24-AU_R1_000A1
BZT52-B24-AU_R1_000A1
仅供参考
制造商 Panjit International Inc.
描述 SURFACE MOUNT SILICON ZENER DIOD
送货服务
BZT52-B24-AU_R1_000A1参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)24 V
公差±2%
力量 - 最大410 mW
阻抗(最大值)(Zzt)80 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 18 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123
供应商设备包SOD-123
BZT52-B24-AU_R1_000A1 Packaging
Insepction
BZT52-B24-AU_R1_000A1 FAQ
  • 1. How to order BZT52-B24-AU_R1_000A1 on Heisener?
  • 3. Are the BZT52-B24-AU_R1_000A1 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52-B24-AU_R1_000A1?
BZT52-B24-AU_R1_000A1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。