购买 BZT52-B20X | BZT52-B20X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZT52-B20X
BZT52-B20X
BZT52-B20X
仅供参考
零件编号 BZT52-B20X
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 DIODE ZENER 20V 590MW SOD123
送货服务
BZT52-B20X参数
制造商Nexperia USA Inc.
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)20 V
公差±2%
力量 - 最大590 mW
阻抗(最大值)(Zzt)20 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 nA @ 14 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123
供应商设备包SOD-123
BZT52-B20X Packaging
Insepction
BZT52-B20X FAQ
  • 1. How to order BZT52-B20X on Heisener?
  • 3. Are the BZT52-B20X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZT52-B20X?
BZT52-B20X 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。