购买 BZS55C30 | BZS55C30数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZS55C30
BZS55C30
BZS55C30
仅供参考
零件编号 BZS55C30
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 1206 (CERAMICS), 500MW, 5%, SMAL
送货服务
BZS55C30参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)30 V
公差±5%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)80 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr100 nA @ 22 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包1206
BZS55C30 Packaging
Insepction
BZS55C30 FAQ
  • 1. How to order BZS55C30 on Heisener?
  • 3. Are the BZS55C30 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZS55C30?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZS55C30.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as BZS55C30 pin diagram, BZS55C30 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
BZS55C30 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。