购买 BZG05C5V6-M3-18 | BZG05C5V6-M3-18数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZG05C5V6-M3-18
BZG05C5V6-M3-18
BZG05C5V6-M3-18
仅供参考
零件编号 BZG05C5V6-M3-18
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 DIODE ZENER 5.6V 1.25W DO214AC
送货服务
BZG05C5V6-M3-18参数
系列BZG05C-M
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)5.6 V
公差±7.14%
力量 - 最大1.25 W
阻抗(最大值)(Zzt)7 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 2 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 200 mA
工作温度150°C (TJ)
BZG05C5V6-M3-18 Packaging
Insepction
BZG05C5V6-M3-18 FAQ
  • 1. How to order BZG05C5V6-M3-18 on Heisener?
  • 3. Are the BZG05C5V6-M3-18 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZG05C5V6-M3-18?
BZG05C5V6-M3-18 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。