购买 BZG05C33-M3-08 | BZG05C33-M3-08数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZG05C33-M3-08
BZG05C33-M3-08
BZG05C33-M3-08
仅供参考
零件编号 BZG05C33-M3-08
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 DIODE ZENER 33V 1.25W DO214AC
送货服务
BZG05C33-M3-08参数
系列BZG05C-M
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)33 V
公差±6.06%
力量 - 最大1.25 W
阻抗(最大值)(Zzt)35 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr500 nA @ 24 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 200 mA
工作温度150°C (TJ)
BZG05C33-M3-08 Packaging
Insepction
BZG05C33-M3-08 FAQ
  • 1. How to order BZG05C33-M3-08 on Heisener?
  • 3. Are the BZG05C33-M3-08 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZG05C33-M3-08?
BZG05C33-M3-08 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。