购买 BZG03C47-HM3-18 | BZG03C47-HM3-18数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZG03C47-HM3-18
BZG03C47-HM3-18
BZG03C47-HM3-18
仅供参考
零件编号 BZG03C47-HM3-18
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 DIODE ZENER 47V 1.25W DO214AC
送货服务
BZG03C47-HM3-18参数
ECAD
系列BZG03C-M
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)47 V
公差±6.38%
力量 - 最大1.25 W
阻抗(最大值)(Zzt)45 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 36 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 500 mA
工作温度150°C (TJ)
BZG03C47-HM3-18 Packaging
Insepction
BZG03C47-HM3-18 FAQ
  • 1. How to order BZG03C47-HM3-18 on Heisener?
  • 3. Are the BZG03C47-HM3-18 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZG03C47-HM3-18?
BZG03C47-HM3-18 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。