购买 BZG03B33TR3 | BZG03B33TR3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZG03B33TR3
BZG03B33TR3
BZG03B33TR3
仅供参考
零件编号 BZG03B33TR3
制造商 Vishay General Semiconductor - Diodes Division
描述 DIODE ZENER 33V 1.25W DO214AC
送货服务
BZG03B33TR3参数
ECAD
系列BZG03B
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)33 V
公差±2%
力量 - 最大1.25 W
阻抗(最大值)(Zzt)15 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 24 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 500 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱DO-214AC, SMA
供应商设备包DO-214AC
BZG03B33TR3 Packaging
Insepction
BZG03B33TR3 FAQ
  • 1. How to order BZG03B33TR3 on Heisener?
  • 3. Are the BZG03B33TR3 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZG03B33TR3?
BZG03B33TR3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。