购买 BZD27C68PH | BZD27C68PH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZD27C68PH
BZD27C68PH
BZD27C68PH
仅供参考
零件编号 BZD27C68PH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SUB SMA, 1000MW, 6%, ZENER DIODE
送货服务
BZD27C68PH参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)68 V
公差±5.88%
力量 - 最大1 W
阻抗(最大值)(Zzt)80 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 51 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 200 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123
供应商设备包Sub SMA
BZD27C68PH Packaging
Insepction
BZD27C68PH FAQ
  • 1. How to order BZD27C68PH on Heisener?
  • 3. Are the BZD27C68PH price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZD27C68PH?
BZD27C68PH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。