购买 BZD27C56PW | BZD27C56PW数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZD27C56PW
BZD27C56PW
BZD27C56PW
仅供参考
零件编号 BZD27C56PW
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ZENER 56V 1W SOD123W
送货服务
BZD27C56PW参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)56 V
公差±5%
力量 - 最大1 W
阻抗(最大值)(Zzt)60 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 43 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 200 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包SOD-123W
BZD27C56PW Packaging
Insepction
BZD27C56PW FAQ
  • 1. How to order BZD27C56PW on Heisener?
  • 3. Are the BZD27C56PW price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZD27C56PW?
BZD27C56PW 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。