购买 BZD27C56P | BZD27C56P数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZD27C56P
BZD27C56P
BZD27C56P
仅供参考
零件编号 BZD27C56P
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ZENER 56V 1W SUB SMA
送货服务
BZD27C56P参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)56 V
公差±7.14%
力量 - 最大1 W
阻抗(最大值)(Zzt)60 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 43 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 200 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱DO-219AB
供应商设备包Sub SMA
BZD27C56P Packaging
Insepction
BZD27C56P FAQ
  • 1. How to order BZD27C56P on Heisener?
  • 3. Are the BZD27C56P price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZD27C56P?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of BZD27C56P.
BZD27C56P 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。