购买 BZD27C13PWH | BZD27C13PWH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZD27C13PWH
BZD27C13PWH
BZD27C13PWH
仅供参考
零件编号 BZD27C13PWH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ZENER 13V 1W SOD123W
送货服务
BZD27C13PWH参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)13 V
公差±5%
力量 - 最大1 W
阻抗(最大值)(Zzt)10 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr2 µA @ 10 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 200 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123W
供应商设备包SOD-123W
BZD27C13PWH Packaging
Insepction
BZD27C13PWH FAQ
  • 1. How to order BZD27C13PWH on Heisener?
  • 3. Are the BZD27C13PWH price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZD27C13PWH?
BZD27C13PWH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。