购买 BZD27C110PH | BZD27C110PH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZD27C110PH
BZD27C110PH
BZD27C110PH
仅供参考
零件编号 BZD27C110PH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SUB SMA, 1000MW, 6%, ZENER DIODE
送货服务
BZD27C110PH参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)110 V
公差±5.45%
力量 - 最大1 W
阻抗(最大值)(Zzt)250 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 82 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 200 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123
供应商设备包Sub SMA
BZD27C110PH Packaging
Insepction
BZD27C110PH FAQ
  • 1. How to order BZD27C110PH on Heisener?
  • 3. Are the BZD27C110PH price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZD27C110PH?
BZD27C110PH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。