购买 BZD17C39PH | BZD17C39PH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZD17C39PH
BZD17C39PH
BZD17C39PH
仅供参考
零件编号 BZD17C39PH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SUB SMA, 800MW, 6%, ZENER DIODE
送货服务
BZD17C39PH参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)39 V
公差±5%
力量 - 最大1 W
阻抗(最大值)(Zzt)40 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 30 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1 V @ 200 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包Sub SMA
BZD17C39PH Packaging
Insepction
BZD17C39PH FAQ
  • 1. How to order BZD17C39PH on Heisener?
  • 3. Are the BZD17C39PH price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZD17C39PH?
BZD17C39PH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。