购买 BZD17C180P | BZD17C180P数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
BZD17C180P
BZD17C180P
BZD17C180P
仅供参考
零件编号 BZD17C180P
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SUB SMA, 800MW, 6%, ZENER DIODE
送货服务
BZD17C180P参数
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)180 V
公差±6.41%
力量 - 最大800 mW
阻抗(最大值)(Zzt)450 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 130 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 200 mA
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包Sub SMA
BZD17C180P Packaging
Insepction
BZD17C180P FAQ
  • 1. How to order BZD17C180P on Heisener?
  • 3. Are the BZD17C180P price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of BZD17C180P?
BZD17C180P 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。